Осенние каникулы

ПЛАН выхаваўчай работы на восеньскіх канікулах

26.10.2022

31.10-05.11.2022 года

№ п/п

Мерапрыемствы

Клас

Дата  правядзення

Час правядзення

Адказныя

Грамадзянска-патрыятычнае выхаванне

1

Аказанне дапамогі састарэлым і адзінокім ў рамках акцыі "Клопат"

1-11

31.10.2022

11.00

Класныя кіраўнікі

2

Экскурсія "Наша Беларусь"

6-11

31.10.2022

9.00

Жаўток Н.Г., кл. кіраўнік 7 класа

3

Наведванне цэнтра бяспекі МНВ у г.Барысаве

1-5

01.11.2022

11.00

Зуй С.З., кл. кіраўнік 1 класа

4

Экскурсія ў нацыянальны гістарычны музей г. Мінска

6-11

01.11.2022

9.00

Зіміч С.М., кл. кіраўнік 9 класа

5

Гульня-пошук клада "Мы паляўнічыя за поспехам"

1-5

02.11.2022

10.00

Петрашкевіч М.С., кл. кіраўнік 11 класа

6

Наведванне музея валуноў у  г.Мінску

6-11

02.11.2022

10.00

Варанцова А.А., кл. кіраўнік 7 класа

7

Рэйд "Абеліск" (в. Суднікі)

1-5

03.11.2022

11.00

Германовіч І.І., кл.кіраўнік 4 класа

8

Квэст-віктарына "Сакральныя помнікі Валожынскай зямлі"

6-11

03.11.2022

11.00

Зіміч С.М., кл.кіраўнік 9 класа

9

Акцыя "Жоўты ліст"

1-5

04.11.2022

11.00

Ваўчок В. М., кл. кіраўнік 3 класа

10

Турыстычны паход аднаго дня Суднікі-Галімцы-Пральнікі

6-11

04.11.2022

9.00

Варанцова А.А., кл. кіраўнік 7 класа

11

Наведванне краязнаўчага музея г. Валожына

1-5

05.11.2022

10.00

Германовіч І.І.,  кл. кіраўнік 4 класа

12

Пешая экскурсія "Мая малая Радзіма"

6-11

05.11.2022

11.00

Жаўток Н.Г., кл. кіраўнік 7 класа

Фізкультурна-аздараўленчая і спартыўна-масавая работа

1

Спартыўная гадзіна "Вяселы марафон"

 

1-5

31.10.2022

10.00

Кахновіч В. А., кл. кіраўнік 5 класа

 2

Спартыўныя спаборніцтвы "Будзь здароў"

6-11

02.11.2022

12.00

Белавус В.М., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

3

Шашачны турнір "Каралеўства шашак"

 

6-11

04.11.2022

11.00

Белавус В.М., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

4

Наведванне басейна г. Валожына

1-5

04.11.2022

8.30

Зуй С. З., класны кіраўнік 1 класа

Культурна-масавая работа

1

Забаўляльныя беларускія народныя гульні

6-11

03.11.2022

12.00

Белавус В.М., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

2

Акцыя "Будзьце асцярожныя" (раздача буклетаў, памятак)

1-5

05.11.2022

11.00

Зуй С.З., класны кіраўнік 1 класа

Профарыентацыйная работа

1

Завочная экскурсія "Свет прафесій" 

6-11

01.11.2022

11.00

Макарэвіч В. А., кл кіраўнік 6 класа

 2  Гадзіна творчасці "У гасцях у мастака" 1-5

04.11.2022

10.00

Ваўчок В. М., кл. кіраўнік 3 класа
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная служба

1

Работа бацькоўска-настаўніцкага патруля

 

31.10-05.11.2022

 

Зуй В.А., намеснік дырэктара

2

Рэйд "Сям’я"

 

28.03-02.04.2022

 

Класныя кіраўнікі

Падрыхтоўка да II этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце "Беларуская мова і літаратура"

9

31.10-05.112022

9.00-14.00

Жаўток Н.Г., настаўнік беларускай мовы і літаратуры

Падрыхтоўка да II этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце "Нямецкая мова"

9

31.10-05.112022

9.00-14.00

Макарэвіч В.А., настаўнік нямецкай мовы

Падрыхтоўка да II этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце "Грамадазнаўства"

9

31.10-05.11.2022

9.00-14.00

Зіміч С.М., настаўнік гісторыі

Работа аздараўленчага лагера

Па асобным графіку

9.00-16.00

Зуй С.З., настаўнік пачатковых класаў

Работа спартыўнай  залы

Па графіку

 

Дзяжурны настаўнік

Работа камп’ютарнага класа

Па графіку

 

Дзяжурны настаўнік

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Па графіку

 

Кіраўнікі аб’яднанняў

свернуть
5 ноября, суббота

Экскурсія «Мая малая Радзіма»

подробнее...
4 ноября, пятница

Турнир по шашкам «Королевство шашек»

подробнее...
4 ноября, пятница

Посещение музея валунов в г. Минске

подробнее...
3 ноября, четверг

Квэст-віктарына «Сакральныя помнікі Валожынскай зямлі»

подробнее...
3 ноября, четверг

Спортивное мероприятие «Белорусские народные игры»

подробнее...
2 ноября, среда

Туристический поход одного дня Судники-Галимцы-Пряльники

подробнее...
2 ноября, среда

Соревнования по пионерболу «Легкий мяч»

подробнее...
1 ноября, вторник

Заочная экскурсия «В мире профессий»

подробнее...
1 ноября, вторник

Игра-поиск клада «Мы охотники за удачей»

подробнее...
31 октября, понедельник

Завочнае падарожжа «Мая Беларусь»

подробнее...
31 октября, понедельник

Спортивный час «Весёлый марафон»

подробнее...